Podziękowanie

W imieniu uczestników uroczystego spotkania z okazji jubileuszu XXV-lecia powołania Polskiego Związku Producentów Kruszyw oraz wszystkich naszych członków, serdecznie dziękuję za pamięć, a także przekazane  słowa uznania i życzenia.

Dziękuję wszystkim za codzienną pomoc w budowaniu należnej pozycji producentów kruszyw w życiu społeczno-gospodarczym Polski.

Ze swej strony, jako Związek, deklarujemy dołożenia wszelkich starań, by pokładane w nas zaufanie, jako rzetelnym,  konstruktywnym i otwartym na dialog partnerze, mogło znaleźć przełożenie w skutecznej realizacji szeregu ważnych nie tylko dla samej branży, przedsięwzięć.

Pragnę zapewnić, że jak dotychczas, nasz Związek jako cel podejmowanych działań niezmiennie na pierwszym miejscu stawiał będzie prostą, ale jakże ważną dewizę  działać „w celu a nie przeciw”,  mając na względzie dobro producentów kruszyw w Polsce.

Jednocześnie, jako Związek, pozostajemy do dyspozycji poprzez swoich kompetentnych i konstruktywnych przedstawicieli we wszystkich działaniach podejmowanych na rzecz dobra wspólnego. Jeszcze raz dziękuję.

Z wyrazami szacunku

Za Zarząd
Aleksander Kabziński
Prezes Zarządu

Czytany 7774 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 czerwiec 2018 10:39
Więcej w tej kategorii: Pamiętali o nas »