Komisje tematyczne PZPK

Składy Komisji Tematycznych PZPK według stanu na 12.02.2018 r

 

Komisja ds. Jakości PZPK – skład podstawowy:

Opiekun w imieniu Zarządu: Łukasz Leśnik

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Magdalena Baran EGM
2 Magdalena Bardan  IBMB 
3 Artur Chaim PGP Bazalt Wilków 
4 Dariusz Disterhoft  PGP Bazalt Wilków 
5 Tadeusz Dytrych Eurovia Kruszywa S.A.  
6 Iwona Wagner-Gajewska  Cemex Polska 
7 Marcin Grzegorczyk Eurovia Kruszywa S.A.  
8 Małgorzata Jaroszewicz Nordkalk sp. z o.o.
9 Aleksander Kabziński PZPK
10 Marek Krajewski IBMB
11 Łukasz Leśnik Eurovia Kruszywa S.A. 
12 Dorota Okupska Kopalnia Ogorzelec   
13 Paulina Piątkowska Dolomit Sandomierz S.A.  
14 Maciej Przybylski TPA Sp. z o.o. 
15 Monika Rewera Cemex Polska Sp. z o.o. 
16 Andrzej Skoneczny ASC Consulting 
17 Jadwiga Szuba Górażdże Kruszywa  
18 Marian Szyszko Kopalnie Porfiru i Diabazu  
     

Komisja ds. Jakości PZPK – osoby współpracujące:

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Remigiusz Blacha KSS Bartnica
2 Krzysztof Maryański GZD Siewierz S.A.
3 Artur Michalak Mineral
4 Tomasz Rajczyk Kompania Górnicza
5 Anna Woszczek Cemex Polska
     

Komisja Bezpieczeństwa PZPK:

Opiekun w imieniu Zarządu: Krzysztof Filusz

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Jan Bator  Kruszgeo Rzeszów 
2 Jan Kaczanowski  Szczecińskie K.S.M.  
3 Bartosz Kowalczyk  Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
4 Łukasz Nastala  Eurovia Kruszywa  
5 Grzegorz Piątek   Starszy Specjalista BHP Cemex Polska 
6 Mariola Stefanicka Członek Honorowy PZPK
7 Stanisław Zych Ekspert branży 
     

Komisja Gospodarki Złożem i Środowiskiem:

Opiekun w imieniu Zarządu: Aleksander Kabziński

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Monika Anioł   Lafarge 
2 Wojciech Chudzik  Lafarge 
3 Tadeusz Kruk  Kruszgeo Rzeszów 
4 Dariusz Obrok  Eurovia Kruszywa 
5 Piotr Ostrowski   KPiD Krzeszowice 
6 Marcin Połowniak   EGM Wierzbica  
7 Monika Wosik  Cemex 
     

Zespół ds. komunikacji:

Opiekun w imieniu Zarządu: Barbara Kopczyńska

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Barbara Kopczyńska  EGM S.A.
2 Ada Poszelężny  KW Czatkowice Sp. z o.o.   
3 Edyta Tokarska  Cemex Polska Sp. z o.o. 
4 Ewa Kirschke  Eurovia Kruszywa 
5 Aleksander Kabziński  PZPK 
     

Komisja ds. Legislacji:

Opiekun w imieniu Zarządu: Aleksander Kabziński

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Włodzimierz Chołuj  Cemex Polska Sp. z o.o.  
2 Anna Żarowska- Ptaszek  Eurovia Kruszywa 
3 Piotr Ostrowski  KPiD Krzeszowice 
     

Komisja ds. Eksploatacji Maszyn i Urządzeń (Maszynowa):

Opiekun w imieniu Zarządu: Marek Świercz

 

lp. Imię i nazwisko Firma
1 Patryk Czapiewski  Cemex Polska Sp. z o.o. 
2 Robert Dorociak  IMBiGS Sp.z o.o. 
3 Marek Świercz  PPUH Polmark Sp. z o.o. 
4 Michał Zuba   PPUH Polmark Sp. z o.o. 
     

Kapituła Znaku Solidne Kruszywa

 

lp. Firma Przedstawiciel w Kapitule Znaku
1 Górażdże Kruszywa  Jadwiga Szuba 
2 EGM S.A.   Magdalena Baran 
3 Cemex Sp. z o.o.  Iwona Górakowska-Szyszka 
4 Szczecińskie KSM   Jacek Ogórek  
5 Kamieniołomy Świętokrzyskie  Paulina Piątkowska 
6 Kompania Górnicza  Tomasz Rajczyk 
7 Kopalnia Wapienia Morawica  Dariusz Pęczkiewicz 
8 Kopalnie Dolomitu w Sandomierzu  Paulina Piątkowska 
9 Świętokrzyskie KSM  Karolina Bednarska 
     

 

 

Czytany 819 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 czerwiec 2018 10:51
Więcej w tej kategorii: « Władze PZPK Statut PZPK »