poniedziałek, 31 lipiec 2017 00:49

I Edycja BZJ Solidne Kruszywa zamknięta

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że w dniu 22 czerwca 2017 r. w Krakowie, odbyła się ceremonia wręczenia przyznanych przez Komisję Znaku, certyfikatów w I edycji konkursu Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości, odbywającego się pod patronatem Polskiego Związku Producentów Kruszyw.

Wyróżniono 9 producentów kruszyw dla których  podstawowymi priorytetami działalności są przede wszystkim: 

  • budowa rynku wartości kruszyw w miejsce rynku ilości.
  • ciągła modernizacja i rozwój techniczno -technologiczny przedsiębiorstw,
  • jakość i powtarzalność oferowanych wyrobów.

Certyfikat Solidne Kruszywa, jest potwierdzeniem warunków zapewnienia najwyższej jakości, zarówno w zakresie produkowanych kruszyw, jak i w innych obszarach działalności Firmy. Uprawnia do posługiwania się zdobytym tytułem i znakiem Solidne Kruszywa, w kontaktach handlowych oraz wszystkich kampaniach promocyjnych i reklamowych, do dnia 30.06.2021,

Polski Związek Producentów Kruszyw, jeszcze raz gratuluje wszystkim laureatom konkursu Solidne  Kruszywa, będąc przekonanym, że stworzy to dla nich wartość dodaną.

Zarząd Związku, dziękuje wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie przyczynili się do doprowadzenia do oczekiwanego  finału projekt Solidne Kruszywa - Branżowy Znak Jakości –  I Edycja. Tylko wspólnie możemy budować pozycję branży kruszyw w gospodarce Polski.

Bardzo ważnym i wartym podkreślenia jest fakt, że inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem producentów kruszyw, w związku z czym miło nam poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2018 roku, Polski Związek Producentów Kruszyw, jako patron konkursu, rozpoczyna nabór wniosków do  II edycji  konkursu  Solidne Kruszywa – Branżowy Znak Jakości. Przyznanie nagród  drugiej edycji, przewidywane jest w maju  2018 r.

 

Z poważaniem
Aleksander Kabziński
Prezes Zarządu

Czytany 1025 razy